vrijdag
24 mei 2013
RadioVisie.eu > Actueel > Nostalgie geeft Ferrari (van Magnum PI) weg
Nostalgie geeft Ferrari (van Magnum PI) weg
donderdag 19 februari 2009
We hadden het er al eerder over in primeur. Toen kort, nu doen we het graag iets langer, want geef toe, een radiostation dat een Ferrari weggeeft, dat gebeurt niet iedere dag. Milde scheker met dienst is bovendien Nostalgie. Ook dat is een verrassing.

Van maandag aanstaande, 23 februari tot en met 13 maart kan je op Nostalgie de echte Ferrari van Magnum PI winnen. Magnum P.I. was dé detectiveserie uit de jaren ’80 met de onnavolgbare Tom Selleck in de hoofdrol. De reeks hield het maar liefst acht jaar vol.

De avonturen van de knap besnorde privédetective en butler Higgins waren bij ons en in de hele wereld een succes. Hoeveel tieners droomden toen niet van de zonovergoten Hawaïaanse stranden, de spannende avonturen, de mooie vrouwen… én niet in het minst van de sublieme rode Ferrari 308 GTS.

IN DE TOP 5

Lederen interieur, open dak en maar liefst 250 pk motorkracht. De 308 GTS werd in 1977 geïntroduceerd en wordt tot op vandaag beschouwd als een van de grootste klassiekers uit het Ferrari gamma. Zo kwam de wagen op de vijfde plaats terecht van de Top sportwagens van de jaren ‘70 -lijst van Sports Car International.

Nostalgie geeft er nu eentje weg. Negentien dagen lang krijg je de kans om in de finale te geraken en zo uiteindelijk de Ferrari op jouw oprit te parkeren.

HOE DEELNEMEN?

Hoor je het geluid van de voorbijrazende Ferrari, sms dan ‘Magnum’ naar 3829 en speel mee. Elke dag, van 23 februari tot en met 12 maart, worden om het uur twee kandidaten geselecteerd. In de jaren ’80-quiz nemen ze het tegen elkaar op. De winnaar verzekert zich van een plaatsje in de finale.

WAT OP 13 MAART?

Dan wordt bepaald wie de nieuwe eigenaar van de Magnum Ferrari wordt. In het finalespel staan alle dagwinnaars oog in oog met elkaar. Slechts één kandidaat haalt het en krijgt de sleutels van een absoluut symbool uit de jaren ’80 in handen...

Download of luister HIER naar promo 1
Download of luister HIER naar promo 2

Info:
JLSA

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties

Er zijn momenteel nog geen reacties op dit bericht...
  

Spotlight Reclame

© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.