zondag
26 mei 2013
RadioVisie.eu > Televisie > 'Tien om te zien' houdt er mee op
'Tien om te zien' houdt er mee op
donderdag 2 april 2009
Het VTM-programma "Tien om te zien", maakt vanaf komende zomer plaats voor een nieuwe muziekshow. Dat schrijft Het Laatste Nieuws. Volgens de krant werkt VTM al een hele tijd aan een opvolger voor het liedjesprogramma ,dat vorige zomer zijn twintigste editie vierde.

Maar dat we afscheid nemen van "Tien om te zien", betekent niet dat we de Vlaamse muziek niet meer tot bij onze kijkers brengen", zegt de commerciële zender in de krant.

Het nieuwe programma zou een rondtrekkend muziekcircus worden naar het voorbeeld van "Nederland Muziekland" (Veronica) en "Muziekfeest op het Plein" (TROS). Het zou halt houden in zo'n acht tot tien Vlaamse steden, zowel aan de kust als in het binnenland.

"Tien om te zien" zat van bij de start van VTM in het uitzendschema. In de zomermaanden werd het programma uitgezonden vanop de dijk in Blankenberge. Het succes was er vooral in het begin van de jaren 1990. Vanaf 1999 kwam TOTZ enkel nog 's zomers op de buis. 

Bericht: Deredactie.be

Info:
PVB

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties


Reactie van hidde rijpstra op vr 17 apr 2009 om 11:00
Het verlaten van deze piste is waarschijnlijk iets te lichtvaardig opgepakt. Met het doorkruisen van het land met een muziek circus is vragen om heel veel extra werk (wanneer,wat doen anderen etc..etc.), denk maar even aan lokale activiteiten zoals grote festivals en lokale activiteiten zoals bv. Marktrock, Terras Bilzen, en senior pop voor de iets ouderen als voorbeeld en ga zo maar door. Het is juist een sterk punt een met regelmaat terugkomend zomergebeuren aan de kust, zowel voor de artiesten als de plaatselijke middenstand. Echter men zal de muziekkeus iets kunnen bijsturen, enkel Up Tempo kan het verschil maken en al het andere kan men beter in een studio programma meenemen.
Ik zal het wel weer bij het verkeerde eind hebben en alles beter weten, maar beter één mening dan geen mening !
  

Spotlight Reclame

© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.