woensdag
22 mei 2013
RadioVisie.eu > Televisie > Genomineerden zorgen voor muziek op de MIA’s
Genomineerden zorgen voor muziek op de MIA’s
woensdag 6 januari 2010
Op vrijdag 8 januari presenteert Marcel Vanthilt de derde editie van de uitreiking van de Music Industry Awards. Ook dit jaar wordt het een show vol muziek. En zoals het een verkiezing van de beste muziek van het afgelopen jaar betaamt, wordt de show opgeluisterd met de betere live optredens.

Absynthe Minded, Customs, Daan en Lady Linn & Her Magnificent Seven brengen tijdens de liveshow het nummer waarmee ze genomineerd zijn in de categorie Hit van het Jaar (respectievelijk Envoi, Rex, Exes en I don ’t wanna dance). Het publiek kan ondertussen via televoting stemmen op de beste song. Aan het einde van de uitzending is de winnaar bekend.

Ook Hadise, Bart Peeters, Jasper Erkens, Natalia en Free Souffriau treden op tijdens de uitreiking van de Music Industry Awards. En ook zij zijn in de running voor een of meerdere MIA’s. Wanneer een van hen een MIA wint, krijgt hij of zij die bovendien uit bekende handen.

Minister van Cultuur Joke Schauvliege, baron Stijn Coninx, Herman De Croo, Gunter Lamoot, Evy Gruyaert, Stany Crets, Peter Van den Begin, Mijn Restaurant-winnaars Claudio en Gaëlle, Luc De Vos en Louis Tobback zijn maar enkele van de persoonlijkheden die op 8 januari een MIA komen overhandigen. Ten slotte is er nog een verrassing, maar dat moet nog even geheim blijven.

Vlaamse muziekliefhebbers hebben de afgelopen weken massaal hun stem uitgebracht voor de MIA’s. Nu is het enkel nog wachten op de uitslag. Wie maakte het Beste Album uit 2009? Wie is de Beste Muzikant van het afgelopen jaar? En vooral: wie schrijft de Hit van het Jaar op zijn of haar naam?

Info:
LV

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties


Reactie van Jan D.M. op zo 10 jan 2010 om 13:07
De énigen die er van genoten hebben zullen wellicht die meute bv's geweest zijn: buikske vol kaviaar, oesters en champagne !!! Buiten een paar "vedetten" (Lady Linn, Milc Inc) is er hier in ons Belgenlandje niemand nog een vermelding waard !
  

Spotlight Reclame

© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.