vrijdag
24 mei 2013
RadioVisie.eu > Media XL > Sergio: kok die ook een blad (klaar)maakt
Sergio: kok die ook een blad (klaar)maakt
dinsdag 6 maart 2012
Vandaag ligt 'Sergio', het nieuwe eenmalige personaliteitsmagazine van Sanoma, in de rekken. De Nederlandse sterrenchef Sergio Herman volgt daarmee Erik Van Looy en Tom Waes op. Dat meldt Belga.

Eten is de rode draad in het magazine, zei Herman bij de persvoorstelling, maar er is ook veel aandacht voor de mens Sergio Herman.

"België zit nu nog meer in mijn hart, ik ben enorm blij met de waardering", ist Herman te vertellen, die naar eigen zeggen zowat anderhalf jaar geleden de vraag kreeg of hij een eigen magazine wilde uitwerken. "Ik ben gewoon een chef die redelijk goed kan koken en eens op televisie is geweest in België. Ik vind het heel fijn dat mensen dit willen lezen en dat er zoveel aandacht is voor ons vak." 



    Klik op de foto om de reportage uit Het Journaal te bekijken.

Co-hoofdredacteur Danny Illegems benadrukte dat het om een "ambachtelijk" product gaat, "niet zo evident in de mediacultuur van vandaag". Hij zei ook dat het tijdschrift letterlijk "tussen de soep en de patatten" gemaakt is, in de uren voor en na Herman's restaurantwerk.

'Sergio' telt 148 pagina's en kost 4,65 euro. Sanoma biedt het ook online te koop aan, om de Nederlandse markt te kunnen bedienen. In het magazine staan onder meer een dubbelgesprek met Ann Lemmens, een trip naar New York, waar Herman tien toprestaurants ging uittesten, en interviews met vrienden en medewerkers.

Bericht: Belga/De Morgen

JLSA

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties

Er zijn momenteel nog geen reacties op dit bericht...
  

Spotlight Reclame

© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.