maandag
20 mei 2013
RadioVisie.eu > Actueel > Bach Dag op Classic FM
Bach Dag op Classic FM
woensdag 21 maart 2012
Classic FM staat vandaag, woensdag 21 maart helemaal in het teken van de muziek van Johann Sebastian Bach. Op de geboortedag van Bach, laat Classic FM uitsluitend hoogtepunten uit het omvangrijke en veelzijdige oeuvre van deze componist horen. De keuze wordt bepaald door de luisteraars van het station.

Classic FM-luisteraars konden de afgelopen weken stemmen op hun favoriete werk van Bach. De meeste kozen voor hoogtepunten uit de Matthäus-Passion, zoals de aria 'Erbarme Dich'. Ook het openings- en slotkoor uit de Matthäus-Passion kregen veel stemmen. Een onderstreping van de bijzondere populariteit van dit werk in Nederland, dat traditiegetrouw veel wordt uitgevoerd in de aanloop naar Goede Vrijdag.

De Bach Dag maakt deel uit van een reeks themadagen op Classic FM. Ook aan Mozart werd eerder dit jaar een speciale dag besteed. Andere zijn gewijd aan de muziek uit een bepaald land, zoals Frankrijk, Italië of Rusland. Ook zijn er themadagen rond filmmuziek en opera.

Classic FM
Classic FM is het populairste klassieke radiostation van Nederland, met 24 uur per dag licht klassiek voor elk moment. De Bach Dag is van 07:00 tot 19:00 uur te beluisteren en wordt 's avonds herhaald.

Classic FM is overal in Nederland te ontvangen via de kabel, internet, diverse apps voor o.a. de iPhone en Adroid-toestellen, Canal Digitaal en Digitenne. Klik hier om te luisteren naar Classic FM

KDB

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties

Er zijn momenteel nog geen reacties op dit bericht...
  

Spotlight Reclame

© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.