woensdag
19 juni 2013
RadioVisie.eu > Actueel > Radio 2 gaat terug naar de jaren 60 in Bokrijk
Radio 2 gaat terug naar de jaren 60 in Bokrijk
dinsdag 15 mei 2012
Op vrijdag 18 mei brengt Radio 2 de jaren zestig weer helemaal tot leven. Het publieke familiestation zendt live uit vanop de gloednieuwe interactieve sixties expo in Bokrijk.

De madammen worden terug gekatapulteerd naar het meest swingende decennium ooit. En ook Christel Van Dyck en Peter Verhulst beleven de jaren zestig helemaal opnieuw met De Top 60 van de jaren zestig. Allemaal hits uit die periode gekozen door de luisteraars.

Anja, Ilse en Cathérine hebben het op vrijdag 18 mei over de mode, het speelgoed, de huishoudtoestellen, de auto's, het lekkere eten van toen. Gingen we eigenlijk op restaurant in de jaren '60 ? De Madammen nestelen zich midden het jaren '60-dorp in Bokrijk waar je een echte autobus van toen kan bewonderen, binnenstapt in de kruidenierswinkel of een pakje kauwgum meepikt in het tankstation.

Tussen 13:00 en 18:00 uur draaien Christel Van Dyck en Peter Verhulst vijf uur lang de nummers die de luisteraars uit die periode nog eens opnieuw willen horen. Stemmen voor deze Top 60 van de jaren 60 kan nog tot donderdag 17 mei om 12:00 uur.

* De madammen, vrijdag 18 mei van 09:00 tot 12:00 uur rechtstreeks vanuit Bokrijk.
* De Top 60 van de jaren 60, vrijdag 18 mei van 13:00 tot 18:00 uur rechtstreeks vanuit Bokrijk.

JLSA

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties

Er zijn momenteel nog geen reacties op dit bericht...
  

Spotlight Reclame

© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.