maandag
20 mei 2013
RadioVisie.eu > Media XL > 'Sign My Boots' op de festivals met JIM
'Sign My Boots' op de festivals met JIM
woensdag 16 mei 2012
Jongerenzender JIM is stilaan maar zeker helemaal klaar voor een spetterende festivalzomer. Daarom lanceert JIM nu ook de JIM Festivallaarzen.

De ‘Sign My Boot’ rubberen laarzen zouden ideaal zijn om de festivalweides deze zomer onveilig te maken. “Met een bijgeleverde pen kan je handtekeningen van je favoriete artiesten of misschien wel de telefoonnummers van je festivalliefdes verzamelen. De campagne van deze boots maakt deel uit van de JIM festivalcampagne 2012”, aldus Luc Van Laer, netmanager van JIM.

Met ‘Festivalitis’ trekt JIM de hele zomer lang naar de belangrijkste festivals in ons land. De laarzen vallen op door hun vrolijke kleuren en artiesten uit binnen- en buitenland zullen gevraagd worden om de Festivallaarzen te signeren. Op het einde van het ‘Festivalitis’-seizoen zullen de JIM VJ’s de laarzen met de begeerde handtekeningen van de grootste festivalsterren via een wedstrijd weggeven aan een gelukkige kijker.

De JIM Festivallaarzen zijn vanaf nu verkrijgbaar bij Shoe Discount.

JLSA
Spotlight Reclame

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties

Er zijn momenteel nog geen reacties op dit bericht...
  


© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.