donderdag
23 mei 2013
RadioVisie.eu > Media XL > Thema Media neemt participatie in Limburg Actueel
Thema Media neemt participatie in Limburg Actueel
zaterdag 2 juni 2012
Thema Media, uitgever van onder meer het gratis magazine Thema Nieuws en Maar Natuurlijk, neemt een participatie in het nieuwsplatform LimburgActueel.be. Eigenaar Christophe Wels heeft hiervoor een overeenkomst afgesloten met Kris Pattyn van Koppa Digitale Media, de oprichter van Limburg Actueel.

LimburgActueel.be werd in 2008 gestart door Kris Pattyn als een provinciale nieuwswebsite en groeide uit tot een gerespecteerd medium met een dagelijks gemiddeld bereik van 20.000 lezers. Voor de verdere uitbouw van dit medium keek Koppa Digitale Media uit naar een sterke partner in het medialandschap, die werd gevonden in Thema Media nv.

Kris Pattyn van Koppa Digitale Media: “Vanaf het eerste gesprek was het duidelijk dat beide partijen een gelijkwaardige visie op het medialandschap hebben. Tegelijk bleken onze producten elkaar perfect aan te vullen.

Een joint-venture was dus het logische gevolg. LimburgActueel.be zal kunnen profiteren van de communicatieve kracht van Thema Media, terwijl wij onze knowhow op het vlak van digitale media kunnen inbrengen”.

Christophe Wels van Thema Media: “De specifieke knowhow over digitale nieuwsmedia ontbrak nog binnen onze eigen organisatie. Vandaar dat we vandaag blij zijn met deze nieuwe partner.”

Bericht: Made in Limburg

JLSA

Reageer op dit bericht

Naam: *

E-mailadres:
Reactie: *
captcha test Type de code over: *
Verzenden »

Reacties

Er zijn momenteel nog geen reacties op dit bericht...
  

Spotlight Reclame

© 2013 RadioVisie.eu | ontworpen, ontwikkeld en gehost door movemedia
Alle online geplaatst materiaal is ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werd van openbare bronnen van het internet gehaald. Niet in alle gevallen is duidelijk of op teksten, foto's, logo's en/of illustraties copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen, waarna 'gewraakte' items per direct worden verwijderd, indien daarom wordt gevraagd. Onterecht geplaatste items kunnen nooit tot een financiële vergoeding leiden. Personen die artikelen of ingezonden stukken sturen ter publicatie behouden hun auteursrecht, maar verlenen door inzending onbeperkt toestemming het materiaal te publiceren en in alle uitgaven, in print of elektronisch en het op te slaan in (elektronische) databanken en andere bestanden. Details tot de aansprakelijkheid van RadioVisie.eu vindt u HIER.